Masmavi Temizlik 

 

  • Yıllanmış Sektör Tecrübesi

Lift Sektörü Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları San. Tic. firması uzun yıllardır sektör içerisindeki tecrübesi ile müşterilerinin taleplerini net olarak anlayabilmektedir. Müşterilerinin isteklerini basit olarak görmeyen firmamız en doğru tercihi yapabilmeniz için sizlere görüşlerini bildirerek yardımcı olabilmektedir. Lift Sektörü kendi alanındaki tecrübesi ve güvenilirliği ile piyasada saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

  • Garanti ve Teknik Destek

Lift Sektörü satışını yaptığı tüm ürünleri 2 yıl yerinde garanti güvencesi ile pazarlamaktadır. Yedek parça desteği ve teknik destek hizmeti ile sattığı ürünlere olan güvenini müşterilerine yansıtan firmamız garanti ürünlerin onarımlarını ücretsiz yapmaktadır.

  • Yenilikçi Bakış

Lift Sektörü bakış açısını herzaman gelişen teknoloji yakından takip ederek sürdürmektedir. Personellerin ürünleri daha basit ve sorunsuz kullanabilmesi için sürekli gelişen teknolojimiz rüm ürünlerimizde kolaylık sağlamaya devam etmektedir. Tüm bu teknolojik gelişmeleri teknik anlanmda tamami ile öğrenen personellerimiz müşterilerine tam anlamı ile teknik destek verebilmektedir.

         

  • Referanslar'ımızdan bazıları

 Mercedes Benz Türk A.Ş - Ülker - Kombassan Holging - Ford Otosan - Koç Grubu -  Adopen - Koska Helvacısı